Bilety

Cennik biletów

Bilety indywidualne

 • Bilet normalny na wszystkie sceny: 35 zł
 • Bilet ulgowy na wszystkie sceny: 33 zł
 • Bilet na balkon (Duża Scena): 30 zł
 • Wejściówki na miejsca z ograniczoną widocznością: 20 zł
 • Bilet na premierę: 50 zł

Bilety ulgowe przysługują dzieciom, emerytom, rencistom, studentom do 26. roku życia.

Dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością płacą za bilet 5 zł z zastrzeżeniem, że ich liczba nie może przekroczyć 15 osób na jednym spektaklu na Dużej Scenie oraz 6 osób na Scenie Kameralnej i Sali Prób.

Uwaga! Dokument uprawniający do zakupu biletu ze zniżką należy okazać przed wykupieniem biletu! (dot. m.in. Karty do Kultury i Gdańskiej Karty Dużej Rodziny)

Bilety grupowe

 • Bilet grupowy (dla każdego dziecka): 30 zł
 • Bilet dla opiekuna (1 opiekun na grupę 10 dzieci): 2 zł
 • Bilet na balkon (Duża Scena, tylko po wyczerpaniu puli miejsc na parterze): 25 zł
 • Bilet dla dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności (ograniczona ilość biletów na każdym spektaklu): 5 zł
 • warsztaty do spektakli, Miniaturowe zagadki: 250 zł za grupę (do 30 osób)

Regulamin rezerwacji grupowych

  Formularz potwierdzający rezerwację grupową (obowiązujący po dokonaniu rezerwacji w kasie biletowej)

  Dane osoby dokonującej rezerwacji:

  Dane osoby opiekującej się grupą (jeśli są inne niż powyższe):

  Informacje o rezerwacji:

  Czy życzą sobie Państwo fakturę?

  Wystawienie faktury z odroczoną płatnością (przelew) jest możliwe wyłącznie po podaniu numeru NIP. Faktura zostanie wystawiona w dniu spektaklu.

  Potwierdzenie rezerwacji grupowej – formularz

  Oferty specjalne

  Dla posiadaczy Karty do Kultury: 33 zł
  Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny: 30 zł

  Bilet-prezent

  Kupując bilet prezent, mogą Państwo sami określić ilość wejść na przedstawienia Teatru Miniatura – od 1 do 4. Zaproszenie może zostać wykorzystane przez samego obdarowanego, ale może on również zaprosić osobę towarzyszącą. Jest ważne na dowolnie wybrane spektakle z repertuaru Teatru Miniatura, prócz premier oraz spektakli gościnnych. Należy jedynie wcześniej telefonicznie zarezerwować miejsce na wybrany spektakl. Bilety prezenty są ważne przez 3 miesiące.

  Specjalna szata graficzna (zaprojektowana przez Anitę Wasik z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku) podkreśla wyjątkowość biletu i sprawia, że może się ono stać znakomitą pamiątką dla małego widza.

  W zależności od Waszego życzenia zaproszenie może być imienne, może mieć formę biletu otwartego do wykorzystania na spektakl z repertuaru Teatru Miniatura lub formę biletu ze wskazaniem konkretnego spektaklu, daty i miejsca.

  Upominek 1 – 45 zł; bilet do wykorzystania przez jedną osobę na jeden spektakl
  Upominek 2 – 90 zł; bilet do wykorzystania np. przez dwie osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na dwa spektakle
  Upominek 3 – 135 zł; bilet do wykorzystania np. przez trzy osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na trzy spektakle
  Upominek 4 – 180 zł; bilet do wykorzystania np. przez cztery osoby na jeden spektakl lub przez jedną osobę na cztery spektakle

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  Strona www: naoko.pl & web360.pl