Działania online

Teatr i szkoła w sieci | e-warsztaty teatralne

Czas trwania: koło 2 h (zależnie od długości spektaklu)

Liczebność grupy: do 30 osób

Termin: ustalany indywidualnie

Cena: 100 zł za całą grupę

Rezerwacja (wybór tematu i terminu, płatności):
kasa biletowa | bilety@teatrminiatura.pl, tel. 601 628 377

Warsztaty prowadzone na platformie szkolnej do nauki zdalnej. Warsztaty w nurcie współczesnej pedagogiki teatru służą rozwijaniu autorefleksji, komunikacji, wzmacniają kompetencje twórcze i odbiorcze, a także relacje w grupie, tworząc wspólne, niepowtarzalne doświadczenia. Są dopasowywane do grupy wiekowej. Przykładowy przebieg e-warsztatów teatralnych do spektaklu:

  • krótkie wprowadzenie do spektaklu
  • wspólne oglądanie przedstawienia
  • warsztat nawiązujący do spektaklu, podczas którego uczniowie bawią się możliwościami spotkania online – obrazem, dźwiękiem, słowem i ruchem. Pedagog teatru dba o zaangażowanie wszystkich zmysłów, a także o wychodzenie od indywidualnego sposobu myślenia do zbiorowej kreacji. Podczas warsztatu uczniowie są zarówno odbiorcami, jak i twórcami, dzięki którym powstaje np. Awangardowy Performans z klasą w sieci.

Ja i ty, tu i tam – kłótnia czy współpraca? Zabawy formą i tematem (minispektakl na podstawie książki Jak dwie krople wody Vanessy Simon Catelin)

Co ma przyjaźń do ekologii? Teatralnie wokół przyjaźni i ekologii (spektakl Zostań przyjacielem)

W poszukiwaniu Papetów i zagadek teatralnych (miniserial teatralny Papety: z ostatniej chwili)

Awangardowy Performans z klasą w sieci (spektakl Bajki robotów)

Re/miksowanie refleksyjne (spektakl „Kasieńka” i „Bunt”)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Strona www: naoko.pl & web360.pl