wróć do:

Miniatura na Gdańskich Targach Książki

W tym roku po raz drugi aktywnie włączamy się Gdańskie Targi Książki, które odbywają się w Europejskim Centrum Solidarności od 15 do 17 września.

Podczas targów w niedzielę 17 września o 11.00 będziecie mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanej na tę okazję edycji naszego projektu Książka w roli głównej, której gościem będzie Roksana Jędrzejewska-Wróbel. Razem z aktorami Piotrem Kłudką i Magdaleną Żulińską oraz pedagożką teatru Moniką Tomczyk przeczyta książkę “Praktyczny pan”.

Po czytaniu o 12.00 Monika Tomczyk poprowadzi też rodzinne warsztaty “Czule jak kot”, inspirowane przeczytaną książką, a jednocześnie nawiązujące do tematyki nowego sezonu w Miniaturze pod hasłem #czułość. Jak sposób życia i bycia kotów może nas zainspirować do czułości? Uważny, precyzyjny ruch, słuchanie siebie, jasne stawianie granic, dotyk? Podczas teatralno-ruchowej zabawy stworzymy praktyczny przewodnik o czułości.

Razem z wydawnictwem Tashka będziemy też promowali wspólnie wydaną książkę “Zmień się!” Agnieszki Kochanowskiej. 17 września o 14.00 i 15.00 odbędą się warsztaty rodzinne inspirowane książką, a autorkę będzie można spotkać na stoisku wydawnictwa Tashka.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w bibliotece Europejskiego Centrum Solidarności.

Zobacz więcej

Co u nas słychać? - Bierzemy udział w projekcie Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury

Bierzemy udział w projekcie Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury

Co u nas słychać? - CO U DIABŁA na 7. Przeglądzie Nowego Teatru dla Dzieci we Wrocławiu | 8 czerwca

CO U DIABŁA na 7. Przeglądzie Nowego Teatru dla Dzieci we Wrocławiu | 8 czerwca

Co u nas słychać? - Charlie zmienia się w kurczaka ‒ światowa prapremiera w Miniaturze | 1 czerwca

Charlie zmienia się w kurczaka ‒ światowa prapremiera w Miniaturze | 1 czerwca

Co u nas słychać? - Za nami finały Akademii Miniatury

Za nami finały Akademii Miniatury

Co u nas słychać? - Dionisios Sturis opowie o Grecji podczas ostatniego spotkania tego sezonu KSIĄŻKI W ROLI GŁÓWNEJ | 26 maja

Dionisios Sturis opowie o Grecji podczas ostatniego spotkania tego sezonu KSIĄŻKI W ROLI GŁÓWNEJ | 26 maja

Co u nas słychać? - Odwołany PRZYPŁYW 25 i 26 maja

Odwołany PRZYPŁYW 25 i 26 maja

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Strona www: naoko.pl & web360.pl