wróć do:

CO U DIABŁA na 7. Przeglądzie Nowego Teatru dla Dzieci we Wrocławiu | 8 czerwca

8 czerwca o 13.00 zagramy CO U DIABŁA na jednym z naszych ulubionych festiwali teatralnych organizowanym przez Wrocławski Teatr Lalek.

W ramach 7. edycji Przeglądu można będzie obejrzeć 17 różnych spektakli polskich i zagranicznych, niegranych dotąd w Polsce (m.in. z Niemiec, Słowacji i Norwegii). Będą to przedstawienia dla dzieci w każdym wieku – od najnajów do młodzieży. Towarzyszyć im będą spotkania z twórcami, a także 6 warsztatów do spektakli. Część wydarzeń jest dostępna dla osób o szczególnych potrzebach.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji to WY-GRA-MY W TEATRZE! Organizatorzy chcą w ten sposób zwrócić uwagę na kojącą i wzmacniającą siłę teatru, opowieści, wyobraźni, która może być remedium na problemy poruszane w wielu prezentowanych w tej edycji spektaklach: pandemię, wojnę, choroby. Sprawy, na które zarówno twórcy, jak i mali widzowie nie mają wpływu, problemy, które nas przerastają, właśnie w teatrze zostają opowiedziane na bieżąco i oswojone. Teatr staje się tym samym nie tylko formą rozrywki, ale medium niosącym nadzieję i otuchę.

Zobacz więcej

Co u nas słychać? - Bierzemy udział w projekcie Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury

Bierzemy udział w projekcie Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury

Co u nas słychać? - Charlie zmienia się w kurczaka ‒ światowa prapremiera w Miniaturze | 1 czerwca

Charlie zmienia się w kurczaka ‒ światowa prapremiera w Miniaturze | 1 czerwca

Co u nas słychać? - Za nami finały Akademii Miniatury

Za nami finały Akademii Miniatury

Co u nas słychać? - Dionisios Sturis opowie o Grecji podczas ostatniego spotkania tego sezonu KSIĄŻKI W ROLI GŁÓWNEJ | 26 maja

Dionisios Sturis opowie o Grecji podczas ostatniego spotkania tego sezonu KSIĄŻKI W ROLI GŁÓWNEJ | 26 maja

Co u nas słychać? - Odwołany PRZYPŁYW 25 i 26 maja

Odwołany PRZYPŁYW 25 i 26 maja

Co u nas słychać? - Europejska Noc Muzeów w Miniaturze | 18 maja

Europejska Noc Muzeów w Miniaturze | 18 maja

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Strona www: naoko.pl & web360.pl