Publikacja z pomysłami i inspiracjami do zajęć na temat wielokulturowości i historii lokalnej

W ramach Dni Mniejszości Narodowych BIOGRAFIE GDAŃSKIE wydaliśmy publikację dla nauczycieli, edukatorów i wszystkich, którym tematy wielokulturowości i historii lokalnej są bliskie. Publikacja towarzyszy książce “Jak się tu znaleźliśmy” Agnieszki Kochanowskiej oraz spektaklowi na jej podstawie, który można oglądać na scenie Miniatury, można ją jednak także wykorzystywać samodzielnie, wybierając niektóre zadania czy pomysły do realizacji z dziećmi lub młodzieżą. Zawiera inspiracje dla grup w różnym wieku. 

Znajdziecie tam m.in. artykuł psycholog Izy Banaszczyk, jak rozmawiać o tym, co trudne, wywiad z autorką książki “Jak się tu znaleźliśmy” Agnieszką Kochanowską oraz pomysły i inspiracje do zajęć z dziećmi lub młodzieżą, które przygotował dla was nasz Zespół Edukacji – Adam Gibki, Marta Jankowska, Monika Tomczyk i Anna Żukowska oraz Celina Zboromirska-Bieńczak, zastępczyni dyrektora, a jednocześnie koordynatorka Biografii Gdańskich oraz programu EDUKACJA DO KULTURY. GDAŃSK. Publikacja ma też wspierać edukację o Gdańsku realizowaną w ramach tego programu.

publikacja do pobrania

Zobacz więcej

Materiały do pobrania - Zabawy z naszych programów do spektakli

Zabawy z naszych programów do spektakli

Materiały do pobrania - Tapety z Papetami

Tapety z Papetami

Materiały do pobrania - Jak się tu znaleźliśmy

Jak się tu znaleźliśmy

Materiały do pobrania - Falowiec, czyli podróż w historię

Falowiec, czyli podróż w historię

Materiały do pobrania - Co nowego? Wokół nowych i aktualnie eksplorowanych zagadnień w teatrze dla dzieci i młodzieży

Co nowego? Wokół nowych i aktualnie eksplorowanych zagadnień w teatrze dla dzieci i młodzieży

Materiały do pobrania - Publikacja z okazji 70-lecia teatru lalkowego w Gdańsku

Publikacja z okazji 70-lecia teatru lalkowego w Gdańsku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Strona www: naoko.pl & web360.pl