Kolejne wydarzenie drugiego sezonu popularnego projektu Książka w roli głównej 22 października o godz. 15.00. Podczas drugiego sezonu zapraszamy osoby, które wykonują ciekawe zawody. Gościliśmy już prezydentkę miasta, osobę profesjonalnie przewidującą przyszłość oraz pisarkę. 

Tym razem książkę dla dzieci Zmień się! razem z aktorką Edyta Janusz-Ehrlich i pedagożką teatru Moniką Tomczyk przeczyta muzyk i kompozytor Tomasz Lipa Lipnicki, założyciel i wokalista zespołu Lipali, zdobywca trzech Fryderyków. 

Dzieci i ich rodzice/dziadkowie/opiekunowie będą współtworzyli wydarzenie, a po czytaniu będzie można porozmawiać z Tomaszem Lipą Lipnickim i dowiedzieć się więcej o tajnikach zawodu muzyka.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

O godz. 16.00, po spotkaniu z Tomaszem Lipnickim, odbędzie się rodzinny warsztat teatralny, pogłębiający temat czytanej książki, prowadzony przez Monikę Tomczyk. Będzie o zmianie, która jest nieunikniona, o tempie zmian, o dorastaniu, o poszukiwaniu siebie, o buncie wobec zmiany, o trudzie czekania i o nowych perspektywach.

Obowiązują zapisy: warsztaty@teatrminiatura.pl

Ilość miejsc ograniczona.

19 listopada gościnią spotkania będzie nagradzana i ceniona w Polsce i na świecie ilustratorka Joanna Concejo.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Strona www: naoko.pl & web360.pl