PL EN
26 września 2017 (wtorek) 10.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
27 września 2017 (środa) 10.00

Siedmiu krasnoludków

Współczesna wersja bajki braci Grimm | 5+
28 września 2017 (czwartek) 10.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
29 września 2017 (piątek) 10.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
30 września 2017 (sobota) 12.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
30 września 2017 (sobota) 15.00

Afrykańska przygoda

Spektakl dla najnajów (1-4 lata). Sala Kameralna
1 października 2017 (niedziela) 17.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
3 października 2017 (wtorek) 10.00

Fahrenheit

Nowatorskie połączenie teatru i laboratorium chemicznego | 7+
4 października 2017 (środa) 09.30

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
4 października 2017 (środa) 11.00

Kasieńka

Nowy kraj, nowa szkoła, nowa ja? | 11+
5 października 2017 (czwartek) 09.30

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
5 października 2017 (czwartek) 11.00

Kasieńka

Nowy kraj, nowa szkoła, nowa ja? | 11+
6 października 2017 (piątek) 09.30

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
10 października 2017 (wtorek) 10.00

Turban mistrza Mansura

Teatralna podróż na Bliski Wschód | 7+
11 października 2017 (środa) 10.00

Turban mistrza Mansura

Teatralna podróż na Bliski Wschód | 7+
12 października 2017 (czwartek) 10.00

Turban mistrza Mansura

Teatralna podróż na Bliski Wschód | 7+
13 października 2017 (piątek) 10.00

Turban mistrza Mansura

Teatralna podróż na Bliski Wschód | 7+
15 października 2017 (niedziela) 12.00

Afrykańska przygoda

Spektakl dla najnajów (1-4 lata). Sala Kameralna
15 października 2017 (niedziela) 17.00

Turban mistrza Mansura

Teatralna podróż na Bliski Wschód | 7+
17 października 2017 (wtorek) 10.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
18 października 2017 (środa) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
19 października 2017 (czwartek) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
20 października 2017 (piątek) 10.00

Krzyżacy

Nagradzana adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego | 10+
21 października 2017 (sobota) 12.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
24 października 2017 (wtorek) 09.30

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
24 października 2017 (wtorek) 11.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
25 października 2017 (środa) 09.30

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
25 października 2017 (środa) 11.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
26 października 2017 (czwartek) 09.30

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
26 października 2017 (czwartek) 11.00

Baloniarze

Teatr spod znaku Tima Burtona | 5+
27 października 2017 (piątek) 09.30

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
27 października 2017 (piątek) 11.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
28 października 2017 (sobota) 12.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
29 października 2017 (niedziela) 12.00

Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!

Adaptacja baśni braci Grimm dla najmłodszych | 4+
×