PL EN
Książka w roli głównej: Anna Chomnicka i Hanna Samson

Książka w roli głównej: Anna Chomnicka i Hanna Samson

Czy teatr, literatura i sport mają coś wspólnego? Postanowiliśmy sprawdzić i do czytania współczesnych polskich książek dla dzieci zaprosiliśmy znanych sportowców.

Natalia Partyka w ostatniej chwili musiała odwołać swój udział w naszym projekcie, ale mamy znakomite zastępstwo! Książkę „Jeleń” Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel z ilustracjami Grażyny Rigall (Wydawnictwo Bajka) przeczytają dla was wielokrotne mistrzynie Polski w unihokeju, członkinie reprezentacji Polski Anna Chomnicka i Hanna Samson. Będą je w tym wspierać aktorka Magdalena Żulińska i pedagożka teatru Monika Tomczyk. 

 

Warsztaty po czytaniu „Poczuj wolność!” poprowadzi pedagożka teatru Monika Tomczyk.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY: bilety@teatrminiatura.pl

 

Wstęp jest bezpłatny na podstawie wejściówek do odbioru w kasie teatru.

Spotkanie będzie tłumaczone na żywo na Polski Język Migowy.

 

Hanna Samson – 20.04.1989r., studiowała na Politechnice Gdańskiej na wydziale Chemii, obecnie nauczycielka chemii w szkole podstawowej. Przygodę z unihokejem rozpoczęła w 4 klasie (gra 23 lata), pierwszy klub – GGS Debiutantki Gdańsk, obecny klub JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk, pozycja: center/atak – 10-krotna Mistrzyni Polski w unihokeju oraz zawodniczka Reprezentacji Polski. Uwielbia sushi i nie pogardzi słodkimi wypiekami. W wolnym czasie jeździ na rowerze i chodzi na basen, sezonowo uwielbia opalanie, morsowanie i zbieranie grzybów.

Anna Chomnicka – 20.09.1987r., studiowała na Politechnice Gdańskiej na wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska, inżynier budownictwa torowego, obecnie mama 4 dzieci na pełen etat. Przygodę z unihokejem rozpoczęła w 4 klasie (gra 25 lat), pierwszy klub UNO Gdynia, obecny klub JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk, pozycja: obrońca – 13-krotna Mistrzyni Polski w unihokeju, była zawodniczka Reprezentacji Polski. Marzyła o zostaniu cukiernikiem, ale nie lubi śmietany i tortów. W wolnym czasie chodzi na siłownię, czyta książki i zajmuje się ogrodem.

 

 

 

MKiDN_kolor_200.jpg
Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

×