PL EN
Dzikie dźwięki 3 | warsztaty rodzinne

Dzikie dźwięki 3 | warsztaty rodzinne

Zapraszamy do specjalnie zaprojektowanej przestrzeni odsłuchowej w Sali Kameralnej Teatru Miniatura na prezentację słuchowiska „Tam, gdzie mieszka cisza" Aleksandry Chmielewskiej. Scenariusz słuchowiska zdobył trzecie miejsce w konkursie „Tam, gdzie żyją dzikie dźwięki” organizowanym przez festiwal Literacki Sopot, Teatr Miniatura i Teatr Polskiego Radia.

„Tam, gdzie mieszka cisza” Aleksandry Chmielewskiej przeniesie słuchaczy do domu Dźwiękoksiężnika, który od pewnego pisarza dostał bardzo trudne zamówienie – stworzyć eliksir ciszy. 

Odsłuchaniu słuchowiska będą towarzyszyły warsztaty rodzinne z inspiracji słuchowiskiem.

 

Słuchowisko powstało w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Edukacja kulturalna". 

 

Ilość osób: 30

Zapisy w kasie Teatru Miniatura: tel. 58 341 94 83 lub +48 601 628 377
bilety@teatrminiatura.pl 

Cena biletów: 15 zł/os

Czas trwania: 1 h 30 min

Uwaga! Na warsztaty dobrze ubrać coś w miarę wygodnego, niekrępującego ruchów. W przestrzeń odsłuchową wchodzimy po zdjęciu butów. 

 

Dzięki dofinansowaniu z programu "Kultura dostępna" Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na każde warsztaty mamy 5 bezpłatnych miejsc dla osób niewidomych i niedowidzących wraz z opiekunami. Osoby zainteresowane prosimy o rezerwację miejsc w kasie teatru oraz pod wyżej wymienionymi numerami telefonów.

 

×