PL EN

Werdykt jury konkursu na koncepcję spektaklu dla dzieci od 3 do 6 lat SZTUKA SIĘ ROBI

No to jury się zebrało - w składzie: Justyna Czarnota, Michał Derlatka, Agnieszka Kochanowska, Sandra Szwarc i Joanna Żygowska (większość fizycznie plus jedna osoba zdalnie) - obradowało i zdecydowało! 

Do udziału w październikowych rezydencjach SZTUKA SIĘ ROBI | INKUBATOR TEATRALNY zaprosimy kolektywy o pseudonimach/godłach: 

A CIAŁO MÓWI, w składzie Aneta Jankowska, Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Anna Weber

BELLY, w składzie Filip Jaśkiewicz, Błażej Twarowski, Berenika Wojnar, Monika Reks

FLAMASTER, w składzie Martyna Štepán-Dworakowska, Gosia Dębska, Urszula Chrzanowska

M.A.M.A., w składzie Anita Piotrowska, Magdalena Kawecka, Milena Kranik, Agata Nierzwicka

NIESPORCZAKI, w składzie Izabela Zachowicz, Miłosz Konieczny, Marek Zimakiewicz, Malwina Czekaj.

 

Kolejność artystów w kolektywach jest podana zgodnie ze zgłoszeniami. 

Wszystkim gratulujemy serdecznie!

Spotkamy się od 3 do 7 października, żeby pracować wspólnie nad konceptami spektakli, a 8 i 9 października pokażemy powstałe prototypy spektakli znamienitemu gronu dyrektorów, krytyków i widzów. 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim kolektywom, które zgłosiły się do konkursu - jeśli ktokolwiek chciałby otrzymać feedback od jury w sprawie swojego projektu, prosimy o kontakt na adres justyna.sawicka@teatrminiatura.pl

 

SZTUKA SIĘ ROBI | INKUBATOR TEATRALNY to nowy projekt mający na celu rozwój teatru dla dzieci i młodzieży poprzez poszukiwania w zakresie nowych tematów i form, biorąc pod uwagę współczesne trendy w myśleniu o dzieciństwie, edukacji oraz dostępności. Powstaje we współpracy Teatru Miniatura i Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje. Edycja 2022”.

2022_NCK_dofinans_interwencje-rgb_400px.png

Galeria
×