PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Rusza projekt PODRZUĆ NAM RODZICA!

Po małym falstarcie grudniowym ruszamy już naprawdę! Wybierając się na spektakl BETON możecie zabrać ze sobą dzieci, które spędzą czas na kreatywnej zabawie z naszymi pedagogami teatru. 

O PODRZUĆ NAM RODZICA

Mamy nową propozycję dla rodziców, którzy nie mogą się wybrać do teatru ze względu na opiekę na swoimi dziećmi. W piątki dorosłych zapraszamy na spektakl, a dzieci na kreatywne warsztaty prowadzone przez pedagog teatru Monikę Tomczyk. Udział w warsztatach w cenie biletu dla dorosłego.

Oferta dotyczy spektakli dla dorosłych widzów granych w cyklu Piątki dla dorosłych. Zaczynamy od spektaklu „Beton" inspirowanego historią i architekturą najdłuższego gdańskiego falowca. 

Spektakle odbędą się 21 i 28 stycznia o godz. 19.00.

Podczas gdy dorośli będą oglądali spektakl, dzieci wezmą udział w specjalnym autorskim warsztacie inspirowanym formą przedstawienia.

Bilety na spektakl dostępne TUTAJ.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny z biletem dla dorosłego. Zapisać można się w kasie teatru, telefonicznie pod numerami 601 628 377 oraz 58 341 94 83 lub mailowo bilety@teatrminiatura.pl, podając informacje o tytule i dacie spektaklu, imieniu i nazwisku dziecka oraz jego wieku. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kasa jest otwarta od wtorku do piątku w godzinach 9.00‒15.00 lub do wieczornego spektaklu, a w sobotę i niedzielę na godzinę przed każdym spektaklem.

 

Galeria
×