PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Grupa teatralna młodzieży 15+ | nabór

TEATR W ŻYCIU | ŻYCIE W TEATRZE - pod tym hasłem aktor Krystian Wieczyński zaprasza do całorocznej pracy teatralnej młodzież 15+. Zaprasza do odkrywania, jak teatr przydaje się w życiu.

  • uruchomicie swoją kreatywność
  • odkryjecie talenty
  • oswoicie lęki przed wystąpieniami publicznymi
  • poćwiczycie umiejętności pracy w zespole

Wyrazicie siebie poprzez teatr i w teatrze!

Podczas całorocznych warsztatów w Miniaturze (co poniedziałek 18.30–20.30) poznacie warsztat aktorski, tajniki improwizacji, ruchu scenicznego i świadomości ciała, a nawet zespołowego pisania scenariusza, jednym słowem przejdziecie proces tworzenia spektaklu od A do Z, a premierę pokażecie na Dużej Scenie Miniatury.

Zgłoszenia: do 29 września na adres edukacja@teatrminiatura.pl

Pierwsze zajęcia: 4 października, 18.30

Koszt zajęć: 150 zł miesięcznie, płatne do 5 dnia każdego miesiąca.

Poniżej znajdziecie kartę zgłoszenia do wypełnienia.

 

KRYSTIAN WIECZYŃSKI
Przygodę z teatrem rozpoczął w liceum, w 1992 roku, w dzisiejszym Teatrze Wiczy, z którym zrealizował większość tytułów. W latach 2001–2017 instruktor ds. teatru Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu, gdzie zajmował się również cyrkiem. W 2015 r. zdał egzamin eksternistyczny na aktora dramatu ZASP. W latach 2006–2010 aktor Teatru Biuro Podróży z Poznania. Od 2012 gościnnie, a od 2018 w stałym zespole Miejskiego Teatru Miniatura w Gdańsku. Współtwórca i realizator wielu projektów kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych. Laureat m.in. głównej nagrody aktorskiej za rolę w spektaklu „Sezon w piekle” Teatru Wiczy na Łódzkich Spotkaniach Teatralnych w 1996 roku, nagrody II stopnia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za działalność na polu teatru w 2003 roku, Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Filmowej Flisak Tofifest za wkład w rozwój filmu w regionie w 2007 roku, Krawata Kultury portalu kulturalnytorun.pl w dziedzinie film/teatr w 2011 roku.

 

akademia_mlodziez_2021550.jpg

 

Pliki

×