PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Miniatura dzieciom w sieci

Zapraszamy Was do korzystania z naszych różnorakich materiałów podczas tych tygodni spędzanych w domu. W naszej Strefie Zabaw znajdziecie zabawy - zagadki, grę planszową, zadania z cyklu znajdź różnice etc. - związane z naszymi spektaklami, kolorowanki, instrukcje, jak zrobić pacynkę czy kukłę do domowego teatru. Justyna Sawicka z naszego Zespołu Komunikacji, znawczyni literatury dla dzieci, pisze też o ciekawych książkach i np. o zabawach nimi inspirowanych.

Na kanale YouTube Teatr Miniatura są z kolei piosenki ze spektakli (np. ta niżej z TRAMWAJÓW), reportaże z różnych projektów, a także - to już dla dorosłych zainteresowanych takimi tematami - debaty dotyczące tworzenia teatru dla młodzieży i z młodzieżą.

 

 

Na stronie Internetowego Teatru Telewizji dla Szkół znajdziecie nagranie trzech spektakli z Miniatury: BAJKI ROBOTÓW, ZOSTAŃ PRZYJACIELEM i KRZYŻACY


Zapraszamy też na wydarzenie Miniatura dzieciom w sieci na Facebooku, gdzie udostępniamy różne materiały i ciekawostki pomocne w tym czasie. 

×