PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Pierwszy sylwester w historii Miniatury!

Dorosłych widzów zapraszamy na pierwszego sylwestra w historii Teatru Miniatura!

O 19.00 zobaczycie przedstawienie „Café Panika” na podstawie opowiadań Rolanda Topora, francuskiego pisarza i grafika, znanego z surrealistycznego klimatu swoich dzieł.

Później odbędzie się teatralna impreza sylwestrowa w klimacie prosto z twórczości Topora, którą zakończymy o 0.30 kieliszkiem szampana i złożeniem sobie życzeń. 

Zagra nam Banda Topora, muzycy znani m.in. ze współpracy z Tymonem Tymańskim i Marcinem Świetlickim: Przemysław Bartoś, Zofia Bartoś, Tomasz Koper, Weronika Kulpa, Marcin Gałązka, Michał Tarkowski oraz Michał Ciesielski. Usłyszycie aranżacje utworów The Police, The Cardigans, The Cure, New Order, The Rolling Stones, Maanam, Republika i innych oraz bogatą składankę DJ-a Rolanda w klimatach pop-rock, post-disco, r&b, new wave, rock’n’roll. 

Cena 150 zł od osoby, w tym spektakl, poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, wino, kieliszek szampana, oprawa muzyczna: zespół i sety djskie.

Czas trwania: 19.00–0.30 

Preferowany strój: biały lub czarny

Bilety do nabycia do 15 grudnia w kasie Teatru Miniatura (rezerwacja: 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl) lub na interticket.pl TUTAJ

Ewentualne zwroty biletów zakupionych w kasie teatru możliwe są za okazaniem paragonu do 15 grudnia. Po tym terminie zwroty nie będą przyjmowane. 

×