PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Warsztaty dla młodzieży w ramach projektu współpracy polsko-niemieckiej

13 czerwca o 18.00 zapraszamy młodzież od 12 do 16 lat na warsztaty teatralne NOWY, NOWA - INSTRUKCJA OBSŁUGI, które poprowadzi Agnieszka Grewling-Stolc, pedagożka teatralna Miniatury. Zgłoszenia można przesyłać na adres: edukacja@teatrminiatura.pl 

Warsztaty są częścią projektu Współpraca polskich i niemieckich ekspertów w zakresie edukacji kulturalnej Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, który otrzymał dofinansowanie z Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej. Projekt, w partnerstwie ze Schultheater-Studio z Frankfurtu nad Menem, zakłada przeprowadzenie dwóch wizyt studyjnych:

13–16.06.2019 dla niemieckich edukatorów w Gdańsku

10–12.09.2019 dla polskich edukatorów we Frankfurcie

Po stronie każdego kraju zaangażowanych w projekt jest 12 edukatorów, którzy zaprezentują swoją wiedzę, doświadczenie, działalność instytucji – a także w praktyce przeprowadzą warsztaty, które wizytować będą goście zza granicy. Sytuacja odwróci się podczas drugiej sesji i to osoby hospitujące zajęcia w Gdańsku, będą dzielić się wiedzą z nami.

Każdy uczestnik zaprezentuje w ramach projektu warsztaty skierowane do wybranego grona odbiorców. Pojawią się m.in. warsztaty dla dzieci, seniorów, nastolatków, osób z niepełnosprawnościami, a także nauczycieli. Wszystkie zajęcia będą kierowane do mieszkańców miasta i okolic bezpłatnie. Zapisywać się na zajęcia można w poszczególnych instytucjach. Pełna oferta zajęć pojawi się na stronie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego w zakładce Edukacja.

wspol-pol-ger-a2-mini_600.jpg

×