PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Miniatura jest kobietą | wystawa z okazji Dnia Kobiet

Przy okazji waszej wizyty w Miniaturze od 8 marca zapraszamy na wystawę fotografii Jacka Kaczkowskiego i Piotra Kłudki pokazującą kobiecą część zespołu teatru.

Jacek Kaczkowski należy do brygady technicznej i zajmuje się Rekwizytornią teatru, czyli miejscem, gdzie znajdują się wszystkie lalki i rekwizyty do spektakli, a Piotr Kłudka jest aktorem, które możecie znać z wielu wspaniałych ról, m.in. Cezarego Nakręconego w „Błękitnej planecie”, Czarodzieja Mizantropa z „Magicznych świąt Malwiny” czy Zawiszy Czarnego w „Krzyżakach”. Tym razem obaj panowie wystąpią w zupełnie innej roli – fotografów.

Każdy z nich w indywidualny sposób podszedł do tematu uwiecznienia kobiet pracujących w Miniaturze. Zobaczycie poetyckie czarno-białe zdjęcia Jacka Kaczkowskiego i kolorowe zdjęcia Piotra Kłudki, które w zabawny sposób ujmują charakter pracy fotografowanej osoby. Wystawa jest prezentem z okazji Dnia Kobiet. Uroczyste otwarcie nastąpi 8 marca o 14.14, a prace będzie można oglądać w Galerii Korytarz.

 

via GIPHY

 

miniatura_kobieta_wystawa550px.jpg

 

×