PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Warsztaty rodzinne Emocje od Z do A podczas festiwalu Literacki Sopot

Jak co roku specjalnie na festiwal Literacki Sopot przygotowaliśmy nowe Emocje do Z do A. Tegorocznym tematem przewodnim festiwalu jest literatura czeska, więc i my zaczynamy od uroczej i pełnej humoru czeskiej książki dla dzieci - "Ucieszki Cieszka" Zdenka Svěráka (czwartek i piątek). W sobotę i niedzielę poczytamy też znakomite książki Wydawnictwa EneDueRabe: "Prezenty Astona" i "Billy w szkole".

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy: warsztaty@literackisopot.pl (ale w razie czego można też dołączyć w dniu warsztatów nawet jeśli nie zdązycie się zapisać)

 

W tym roku warsztaty będą się odbywać w Grodzisku w Sopocie, przy ulicy J. J. Haffnera 63. Tutaj możecie znaleźć mapkę.

 

20 sierpnia 2015 (czwartek), godz. 11.30
Emocje od Z do A: O radości życia

21 sierpnia 2015 (piątek), 11.30
Emocje od Z do A: O odkrywaniu

22 sierpnia 2015 (sobota), 11.30
Emocje od Z do A: O oczekiwaniu

23 sierpnia 2015 (niedziela), 11.30
Emocje od Z do A: O nowych doświadczeniach

 

O warsztatach Emocje od Z do A

Cykl warsztatów rodzinnych Emocje od Z do A, stworzony przez Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku i Wydawnictwo EneDueRabe z inspiracji niezwykle popularnymi w Szwecji warsztatami, ma pokazać, jak na podstawie wybranych książek można rozmawiać z dziećmi na tematy ważne dla ich rozwoju emocjonalnego. Najpierw dorośli z dziećmi oglądają wspólnie czytanie wybranej książki przygotowane przez aktorów Teatru Miniatura, a następnie równolegle odbywają się warsztaty dla dorosłych z psycholożką Joanną Trzaską oraz dla dzieci z pedagożką Anną Uzarczyk.

 

 

Pełen program festiwalu Literacki Sopot możecie znaleźć tutaj.

×