PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Niepowtarzalny prezent za dobre świadectwo!

Sprezentuj swojemu dziecku wyjątkowe przeżycie z okazji zakończenia roku! 26 czerwca o godz. 12.00 w studiu Telewizji Gdańsk można będzie obejrzeć najnowszy spektakl Teatru Miniatura „Zostań przyjacielem” w reżyserii Tomasza Mana, transmitowany w ramach Internetowego Teatru Telewizji dla Szkół. Zostań jednym ze 100 widzów, którzy zobaczą na żywo, jak powstaje teatr telewizji. Śledź losy pingwinki Pinii i żółwia Franciszka wraz z kilkutysięczną widownią w szkołach całej Polski.

Promocyjne bilety w cenie 25 zł już w sprzedaży – do 19 czerwca w kasie Teatru Miniatura! Od 20 czerwca bilety w cenie 30 zł.

Bilety trzeba wykupić do 25 czerwca, ponieważ w dniu pokazu spektaklu w studiu Telewizji Gdańsk nie będzie takiej możliwości.


„Zostań przyjacielem” – spektakl dla dzieci od lat 5 – to muzyczna historia przyjaźni pingwina, który uciekł z zoo i żółwia porzuconego przez właścicielkę. Spotykają się przypadkiem i przeżywają mnóstwo zabawnych, a czasem groźnych przygód. Muszą sobie pomagać, zrozumieć siebie nawzajem i polubić, żeby dotrzeć do upragnionego domu.

Informacja i rezerwacja
+48 601 628 377
+58 341 94 83
bilety@teatrminiatura.pl

Galeria
×