PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Magia teatru cieni – warsztaty rodzinne z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru w weekend 28-29 marca zapraszamy na towarzyszące spektaklowi „Brzydkie kaczątko” warsztaty „Magia teatru cieni”, które poprowadzą aktorzy naszego teatru: Edyta Janusz-Ehrlich, Wioleta Karpowicz, Hanna Miśkiewicz i Jakub Zalewski. Warsztaty odbędą się w ramach ogólnopolskiego projektu „Dotknij Teatru”.

Wejściówki w cenie 5 zł od osoby mogą rezerwować widzowie, którzy wykupili bilety na spektakle „Brzydkiego kaczątka” w sobotę 28 marca i niedzielę 29 marca. Warsztaty odbędą się zaraz po spektaklach. Czas trwania warsztatów: 1 godzina. Liczba miejsc jest ograniczona (do 25 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Program:

28 marca 2015
godz. 12.00 „Brzydkie kaczątko” – spektakl
godz. 13.00 Magia teatru cieni – warsztaty rodzinne

29 marca 2015
godz. 17.00 „Brzydkie kaczątko” – spektakl
godz. 18.00 Magia teatru cieni – warsztaty rodzinne

 

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. To wyjątkowo szeroka i interdyscyplinarna forma obchodów Dnia Teatru. Poprzez program zawierający różnorodne działania, m.in. spektakle, warsztaty, czytania dramatów, akcje plenerowe, performance, wystawy, próby otwarte, projekcje, wykłady i koncerty, promuje i popularyzuje sztukę teatru i czyni ją dostępną w najróżniejszych przestrzeniach. Widzowie poznają teatr „od kuchni”, zostają zaproszeni do wspólnego tworzenia.

 

×