PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O nudzie

Wracamy z cyklem warsztatów rodzinnych Emocje od Z do A. Podczas pierwszego spotkania w tym roku będziemy rozmawiać o nudzie. Najpierw aktorki Miniatury: Edyta Janusz-Ehrlich i Wioleta Karpowicz przeczytają książkę "Niebezpieczna podróż" Tove Jansson, a potem dorosłych zaprosimy na warsztaty z psycholog Joanną Trzaską "Dlaczego warto się ponudzić?", a dzieci na warsztaty "Nuda - początek przygody". Wszystko to w niedzielę, 8 lutego o godzinie 12.00.

Bezpłatne wejściówki można będzie odbierać w kasie Teatru Miniatura od 3 lutego. Zapraszamy!

 

Emocje od Z do A: O nudzie | warsztaty rodzinne

Czytanie książki „Niebezpieczna podróż” Tove Jansson (Wydawnictwo EneDueRabe) w wykonaniu aktorek Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Wiolety Karpowicz

Warsztaty dla dorosłych „Dlaczego warto się ponudzić” | prowadzenie: Joanna Trzaska

Warsztaty dla dzieci „Nuda – początek przygody”

O książce:

niebezpieczna-podroz-b-iext25206358.jpg

„Niebezpieczna podróż” Tove Jansson zaczyna się podczas leniwego, letniego dnia. Zuzanna i jej kot siedzą na zielonej trawie i nudzą się okropnie. Dziewczynka marzy, żeby coś się wydarzyło. Zrezygnowana zdejmuje swoje okulary i nieoczekiwanie przenosi się do dziwnego świata, pełnego groźnych stworów i zjawisk. Wyrusza w niebezpieczną podróż, podczas której spotka znanych bohaterów Doliny Muminków.

×