PL EN

STREFA ZDARZEŃ

TEDxKids @Przymorze

15 listopada Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter organizuje drugą edycję konferencji pod nazwą TEDxKids@Przymorze. Wydarzenie skierowane jest do dzieci ze szkół podstawowych, które lubią dzielić się swoją wiedzą, pasją i talentem. Tematem tegorocznych konferencji dla najmłodszych na całym świecie są „Światy Wyobrażone”. Bardzo szanujemy ideę TED, dlatego bardzo zachęcamy Was i wasze dzieci do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

logo-pion-2-maly.jpg 

– Temat tegorocznej edycji TEDxKids jest niezwykle szeroki i może być interpretowany na wiele sposobów. „Świat wyobrażony” każdego małego mówcy jest niezwykle fascynujący i różnorodny, dlatego jestem przekonana, że i w tym roku prelekcje przerosną nasze oczekiwania i sprawią, że choć na chwilę będziemy mogli przenieść się do niezwykłego świata widzianego oczami naszych wyjątkowych gości – mówi Kinga Kuczyńska z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

 

Udział małych prelegentek i prelegentów w wydarzeniu mogą zgłaszać rodzice, opiekunowie lub nauczyciele. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie:  http://tedxkidsprzymorze.com/zglos-prelegenta. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dodatkowo, osoby które zgłoszą chęć uczestnictwa w konferencji, wezmą udział w warsztatach z autoprezentacji, dzięki którym będą mogli jeszcze lepiej przygotować się do wystąpienia.

Ruszyły też zapisy do udziału w konferencji w roli widza - wstęp jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować. 

Więcej informacji o TEDxKids@Przymorze można znaleźć na stronie:

http://tedxkidsprzymorze.com

 

TED jest organizacją non-profit poświęconą ideom wartym rozprzestrzenienia. W konferencjach TED brało udział wielu wiodących światowych myślicieli i działaczy, którzy występowali na żywo wygłaszając 18-minutowe przemówienia. Dwie najważniejsze imprezy TED, które odbywają się każdego roku, to wiosenna konferencja TED odbywająca się w Long Beach w Kalifornii (wraz z równoległą konferencją, TEDActive w Palm Springs) oraz TEDGlobal, która odbywa się każdego lata w Edynburgu w Szkocji.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność działająca w zakresie startup, przedsiębiorczości i edukacji. STARTER zmienia przyszłość i sposoby myślenia, kreując przyszłych zwycięzców – od przedszkolaków do przedsiębiorców. Ze STARTEREM rozwój jest prostszy i szybszy niż w pojedynkę. Inkubator zwiększa szanse na sukces startupów i młodych ludzi, inspirując nieszablonowe myślenie i kreatywność już od najmłodszych lat. STARTER został wybudowany przez Miasto Gdańsk.

 

Kontakt z organizatorami konferencji:

Kasia Kołakowska

k.kolakowska@inkubatorstarter.pl

tel. 58 731 65 86

 

Kontakt dla mediów:

Personal PR

Alicja Woźniak

alicja.wozniak@personal-pr.pl

tel. 504 789 523

 

×