PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Miniatura na Kontakt Festiwal w Sopocie

Od 16 do 18 maja w Sopocie będzie się odbywał Kontakt Festiwal, na którym zagościmy ze spektaklem dla najnajów "Afrykańska przygoda".

KONTAKT Festiwal to wydarzenie stworzone z myślą o rodzicach i dzieciach, w trakcie którego odbiorcy będą mieli okazję doświadczyć bliskich spotkań z szeroko rozumianą kulturą i sztuką oraz zainspirować się do odkrywania lepszej jakości życia i kontaktu.

W przeciągu trzech dni trwania festiwalu odbędą się liczne warsztaty i spotkania, przedstawienia kabaretowe, spektakl teatralny, wystawa ilustracji, projekcje i twórcze zajęcia dla dzieci i rodziców, a także Mamuszki - kiermasz produktów eko, hand made by mamy i lifestylowych.

Do tworzenia programu KONTAKT Festiwalu zostali zaproszeni sprawdzeni prowadzący, eksperci w swoich dziedzinach i pasjonaci. Jak również artystki i artyści reprezentujący różne dziedziny szeroko rozumianej sztuki, dla których rodzicielstwo i dzieciństwo jest inspiracją.

Stąd obecność na Festiwalu min.: Kabaretu Hrabi z repertuarem dla dorosłych i dla dzieci, Teatru Miniatura z Gdańska – ze spektaklem dla najnajów, blogerek kulinarnych, które podczas drugiego śniadania na trawie zainspirują nas do zdrowego i smacznego odżywiania, Ofelii Grzelińskiej – autorki książki oraz serii reportaży „Mama dookoła świata", jak również ekspertów: Agnieszki Stein – psycholożki, propagatorki Rodzicielstwa Bliskości, Joanny Mendeckiej – ekspertki w temacie zdrowego żywienia czy Jarka Żylińskiego – psychologa wychowawczego, autora bloga o wychowaniu.

Pełen program festiwalu znajdziecie tutaj

Bilety i rezerwacje tutaj.

kontakt_festiwal_plakat.jpg

 

×