PL EN

Emocje od Z do A: O tremie

27 kwietnia o 12.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów rodzinnych "Emocje od Z do A". Zaczniemy od czytania książki „Kret sam na scenie” Ulfa Nilssona i Evy Eriksson, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudka. Ta humorystyczna opowieść o małym chłopcu, który ma pierwszy raz wystąpić w szkolnym przedstawieniu, mądrze opowiada o pokonywaniu strachu.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Jak pomóc dziecku oswoić tremę?”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Mój pierwszy występ” w odniesieniu do przeczytanej książki. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura od wtorku w tygodniu poprzedzającym warsztaty. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

 

Emocje od Z do A: O tremie

27 kwietnia, niedziela, 12.00

Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku

 

W programie:

Czytanie książki „Kret sam na scenie” Ulfa Nilssona i Evy Eriksson w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudki
Warsztaty dla dorosłych „Jak pomóc dziecku oswoić tremę?” | prowadzenie: Joanna Trzaska
Warsztaty dla dzieci „Mój pierwszy występ” | prowadzenie: Anna Uzarczyk

×