PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O szczęściu

9 marca o 12.00 kolejne warsztaty rodzinne z cyklu "Emocje od Z do A". Aktorki Teatru Miniatura, Jolanta Darewicz i Edyta Janusz-Ehrlich, przeczytają książkę „Co za szczęście!/Co za pech!” Evy Eriksson i Thomasa Hallinga, która będzie wstępem do rozmowy o rozumieniu i postrzeganiu szczęścia. Książka otrzymała Grand Prix w konkursie Empiku „Przecinek i kropka” i tytuł Najlepszej Książki Dziecięcej 2010 roku.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Szklanka w połowie pusta czy w połowie pełna? Czy możemy nauczyć nasze dziecko bycia szczęśliwym”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Czy to szczęście? Czy to pech?". We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub bezpośrednio przed. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

 

Emocje od Z do A: O szczęściu
9 marca 2014, godz. 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura

Czytanie książki „Co za szczęście!/Co za pech!” Evy Eriksson i Thomasa Hallinga w wykonaniu aktorek Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Jolanty Darewicz

Warsztaty dla dzieci „Czy to szczęście? Czy to pech?”

Warsztaty dla rodziców „Indywidualnie czy w grupie? Czy warto uczyć dzieci współpracy?” | prowadzenie: Joanna Trzaska

 

cozaszczescieokladka.jpg 

O książce:
„Co za szczęście!/Co za pech!” to przewrotna opowieść o tym, co się nie wydarzyło. Bardzo pomysłowa konstrukcja książki, zabawny tekst szwedzkiego autora Thomasa Hallinga i znakomite ilustracje Evy Eriksson tworzą niezwykłą historię o zwykłym dniu małej dziewczynki. „Co za szczęście!/Co za pech!” to zaproszenie do rozmowy o rozumieniu i spostrzeganiu szczęścia. Książka otrzymała Grand Prix w konkursie Empiku „Przecinek i kropka” i tytuł Najlepszej Książki Dziecięcej 2010 roku.

 

emocje_znaki_s_bez_min.jpg 

×