PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O złości

Wraz z Wydawnictwem Ene Due Rabe zapraszamy na ostatnie w tym roku warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. Tym razem – 24 listopada o 12.00 – będziemy rozmawiać o złości, a punktem wyjścia będzie książka „Billy jest zły” Birgitty Stenberg i Matiego Leppa, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Jakub Zalewski. „Billy jest zły” to pierwsza cześć znakomitej serii o Billym i jego przyjaciołach. Pięknie zilustrowana przez Matiego Leppa opowieść o małych wielkich sprawach, które dzieją się w życiu sympatycznego chłopca. Billy stał się ulubieńcem czytelników w Szwecji. W Polsce nominowana do nagrody Najlepsza Książka Roku 2009 w konkursie Empiku „Przecinek i Kropka”, gdzie zajęła drugie miejsce.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Czy złość jest zła?”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Dlaczego Billy się zezłościł?” w odniesieniu do przeczytanej książki. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura od wtorku w tygodniu poprzedzającym warsztaty. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

Emocje od Z do A: O złości
24 listopada, niedziela, 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku

W programie:
Czytanie książki „Billy jest zły” Birgitty Stenberg w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Jakuba Zalewskiego
Warsztaty dla dorosłych „Czy złość jest zła?” | prowadzenie: Joanna Trzaska
Warsztaty dla dzieci „Dlaczego Billy się zezłościł?” | prowadzenie: Anna Uzarczyk

znaki

×