PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O smutku

Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. W niedzielę, 27 października o 12.00 zaczniemy od książki "Czarne życie" Amandy Eriksson, którą zinterpretują aktorki Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Wioleta Karpowicz.

„Czarne życie” to trzecia ze znakomitego cyklu autorskich książek Amandy Eriksson (autorki „Innego życia” i „Różowego życia”). „W „Czarnym życiu” mowa jest o śmierci, pogrzebie i o tym, co dzieje się z nami, gdy umrzemy. (...) Eriksson udowadnia, że można o śmierci mówić w sposób prosty, ale wzruszający i skłaniający do refleksji, nie stroniąc jednocześnie od humoru” – z recenzji na blogu Zaczytani.pl.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Uśmiechnij się, jak to łatwo powiedzieć. Jak przeżywać smutek?”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Smutki i smuteczki” z pedagog Anną Uzarczyk. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub bezpośrednio przed. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.


Emocje od Z do A: O smutku
27 października 2013, godz. 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura

Czytanie książki „Czarne życie” Amandy Eriksson w wykonaniu aktorki Teatru Miniatura
Warsztaty dla dorosłych „Uśmiechnij się, jak to łatwo powiedzieć. Jak przeżywać smutek?” | prowadzenie: Joanna Trzaska
Warsztaty dla dzieci „Smutki i smuteczki” | prowadzenie: Anna Uzarczyk
×