PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O konfliktach

Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie teatralnym warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. W niedzielę, 29 września o 12.00 zaczniemy od książki Vanessy Simon-Catelin „Jak dwie krople wody”, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudka. „Jak dwie krople wody” to lekka, pełna humoru historia o trudnych tematach: nietolerancji, lęku przed innym, stereotypowym myśleniu oraz konsekwencjach takich postaw. Świetnie pokazuje mechanizm powstawania konfliktów.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Czy konflikty są potrzebne?”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Czy umiesz się kłócić?” z pedagog Anną Uzarczyk. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub bezpośrednio przed. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.


Emocje od Z do A: O konfliktach
28 września 2013, godz. 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura

Czytanie książki „Jak dwie krople wody” Vanessy Simon-Catelin w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Piotra Kłudki

Warsztaty dla dzieci „Czy umiesz się kłócić” | prowadzenie: Anna Uzarczyk

Warsztaty dla rodziców „Czy konflikty są potrzebne?” | prowadzenie: Joanna Trzaska

×