PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Uratuj lato w Trójmieście!

15 czerwca wraz z naszymi partnerami i pomysłodawcą wydarzenia Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy's World zapraszamy do udziału w grze miejskiej "Uratuj lato", rodzinnej zabawie, w której czekają na Was atrakcyjne nagrody.

W najbliższą sobotę całe miasto zmieni się w mapę, na której powstaną specjalne Słoneczne Punkty. Każda rodzina, która zgłosi się do zabawy, w każdym punkcie zmierzy się z nietypowymi zadaniami. Jednym ze Słonecznych Punktów będzie nasz teatr.

W Słonecznych Punktach czekają promyki, które spadły z nieba podczas wielkiej burzy! Z każdym poprawnie wykonanym zadaniem, drużyna uratuje jeden z nich. Aby słońce mogło mocno świecić latem, musi odzyskać całą moc. Razem spróbujemy wysłać promyki z powrotem do nieba!

Rodzinne drużyny mogą liczyć od dwóch do pięciu Słonecznych Ratowników. Koniecznie pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dzieci, w końcu kto zna się na zabawie lepiej niż one!

Jest o co walczyć, bo oprócz świetnej zabawy każda rodzina ma szansę wygrać dwudniowy pobyt na Tropikalnej Wyspie (Tropical Islands) w pobliżu Berlina. Będzie też wiele nagród – niespodzianek, sponsorowanych przez partnerów. Ale nie o nagrody tutaj chodzi, bo Gra Miejska „Uratuj Lato” to przede wszystkim świetna zabawa i przygoda dla całej rodziny!

Nie zwlekajcie, zapiszcie się już dziś na: www.trojmiastogra.pl

W galerii znajdziecie mapę wszystkich Słonecznych Punktów.

Galeria
×