PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O samodzielności

Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. 3 lutego o 12.00 zaczniemy od czytania książki „Co było potem” Tove Jansson, którą zinterpretują aktorki Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Wioleta Karpowicz.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Mamo, Tato, sam to zrobię! Kiedy i jak uczyć dziecko samodzielności”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty zatytułowane „Samodzielna wyprawa Muminka” z pedagogiem Anną Uzarczyk. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura od wtorku, 29 stycznia lub bezpośrednio przed warsztatami. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

 

Emocje od Z do A: O samodzielności
3 lutego, niedziela, 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku

W programie:

  • Czytanie książki „Co było potem” w wykonaniu aktorek Teatru Miniatura
  • Warsztaty dla rodziców „Mamo, tato, sam to zrobię! Kiedy i jak uczyć dziecko samodzielności” | prowadzenie: Joanna Trzaska, psycholog, psychoterapeuta
  • Warsztaty dla dzieci „Samodzielna wyprawa Muminka” | prowadzenie: Anna Uzarczyk, nauczycielka, specjalistka terapii pedagogicznej

 

×