PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: Lęk

Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. 13 stycznia o 12.00 punktem wyjścia będzie trzecia książka ze znakomitej serii Birgitty Stenberg i Matiego Leppa zatytułowana „Billy i potwór”, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Jakub Ehrlich i Piotr Kłudka. Tym razem chłopiec zmaga się z trudnym i paraliżującym uczuciem – lękiem.

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty w odniesieniu do przeczytanej książki. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty można odebrać w kasie Teatru Miniatura w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub bezpośrednio przed. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

 

Emocje od Z do A: Lęk
13 stycznia, niedziela, 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku

W programie:

  • Czytanie książki „Billy i potwór” Birgitty Stenberg i Matiego Leppa w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Jakuba Ehrlicha i Piotra Kłudki
  • Warsztaty dla rodziców | prowadzenie: Joanna Trzaska, psycholog, psychoterapeuta
  • Warsztaty dla dzieci | prowadzenie: Anna Uzarczyk, nauczycielka specjalistka terapii pedagogicznej

 

„Birgitta Stenberg w serii książek o Billym opowiada nie tylko o przygodach kilkulatka, równie dużo miejsca poświęca jego emocjom. W obrazowy i konkretny sposób tłumaczy skąd może brać się złość, strach czy zazdrość i jak sobie z nimi radzić. Billy, jego mama i przyjaciele chłopca to dobrze zarysowani, charakterystyczni bohaterowie, świetnie narysowani przez Mati Leppa. Seria jako całość jest nie do przecenienia – mało jest książek tłumaczących kilkulatkom w tak jasny, dowcipny i przyjazny sposób ich emocje.” (blog Zaczytani.pl)

×