PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Rodzinny weekend w rodzinne święta w Miniaturze

Rodzinne świętowanie z Teatrem Miniatura!
Każdy bilet w cenie biletu rodzinnego (18 zł) + 20% rabatu na książki!

W przedświąteczny weekend – 22 i 23 grudnia o godz. 12.00 – zapraszamy na pokazy spektaklu „Baltic. Pies na krze”, na podstawie książki Barbary Gawryluk opartej na autentycznych zdarzeniach. W styczniu 2010 roku załoga statku badawczego R/V Baltica, 15 mil morskich od brzegu, wyłowiła z morza psa, który wcześniej przepłynął połowę Wisły na kawałku kry. Pies Baltic jest obecnie członkiem załogi R/V Baltica oraz honorowym psim obywatelem miasta Gdynia. Wraz ze swoim opiekunem – Adamem Buczyńskim – otrzymali już setki listów z całego świata, w tym list z podziękowaniem za uratowanie Baltica od Brigitte Bardot.

W teatrze stanie również stoisko, na którym będzie można znaleźć piękne książki dla dzieci niszowych wydawnictw z całej Polski. Przy okazji wizyty w teatrze będzie można pooglądać różne publikacje, porozmawiać z przedstawicielem wydawnictwa EneDueRabe, razem z dzieckiem wybrać książkę do wspólnego czytania, kupić prezent gwiazdkowy.

Na stoisku będzie można się zapoznać z wyjątkowymi tytułami z zakresu literatury dziecięcej ostatnich lat, książek nietuzinkowych pod względem zarówno tematycznym, jak
i ilustratorskim, szeroko komentowanych i nagradzanych. Będą tam pozycje takich wydawnictw, jak EneDueRabe, Format, Czerwony Konik, Wytwórnia, Bona Media, Hokus-Pokus, Tatarak, Zakamarki.

Każdy, kto kupi bilet na spektakl otrzyma specjalny rabat 20% na zakup książek na stoisku.

×