PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Emocje od Z do A: O przyjaźni - piękne różnice

UWAGA! WYJĄTKOWO MAŁA ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA WARSZTATÓW: 12.30

Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne z cyklu „Emocje od Z do A”. 9 grudnia o 12.30 porozmawiamy o przyjaźni, ale i o różnicach, czym są, jakie wartości wnoszą w nasze przyjaźnie, czy umiemy dostrzec ich piękno, dlaczego tak trudno nam je czasem zaakceptować. Punktem wyjścia będzie książka „Mój przyjaciel Szymon” Kitty Crowther, którą zinterpretują aktorzy Teatru Miniatura: Edyta Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudka. To wyjątkowa książka o sile przyjaźni, znaczeniu wspólnych pasji, a jednocześnie o zaletach różnorodności i trudach akceptacji i tolerancji.

 

Po obejrzeniu czytania psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty w odniesieniu do przeczytanej książki z Anną Uzarczyk, specjalistką terapii pedagogicznej. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci.

Bezpłatne wejściówki na warsztaty będzie można odebrać w kasie Teatru Miniatura na dwa tygodnie przed wydarzeniem. Każda wejściówka upoważnia do 20% rabatu na książki, które będzie można znaleźć na stoisku we foyer teatru.

Emocje od Z do A: O przyjaźni - piękne różnice
9 grudnia, niedziela, 12.00
Sala Kameralna Teatru Miniatura w Gdańsku

W programie:
Czytanie książki „Mój przyjaciel Szymon” Kitty Crowther w wykonaniu aktorów Teatru Miniatura: Edyty Janusz-Ehrlich i Piotr Kłudki
Warsztaty dla rodziców | prowadzenie: Joanna Trzaska, psycholog, psychoterapeuta
Warsztaty dla dzieci | prowadzenie: Anna Uzarczyk, nauczycielka specjalistka terapii pedagogicznej

 

×