PL EN

STREFA ZABAW

Konkurs "Mały teatr"

Mamy wyniki! W naszym konkursie nagrody otrzymują:

  • pani Jolanta Kulling za zdjęcie "Rycerz i smok"
  • pani Ewa Nawrocka za zdjęcie "Król mały"

Gratulujemy!

Poniżej można obejrzeć nagrodzone zdjęcia.

-----------------------

Małe dzieci są naturalnymi aktorami. Uwielbiają robić miny, przebierać się, mówić różnymi głosami, udawać, że są kimś innym. W końcu teatr to znakomita zabawa! A my – dorośli – uwielbiamy obserwować, jak nasze dzieci dobrze się bawią.

Wszystkich, którzy tak jak my lubią mały teatr naszych dzieci, zapraszamy do konkursu. Zróbcie zdjęcie lub nakręćcie krótki filmik z waszym maluchem w roli głównej pod tytułem „Mały teatr”. Najzabawniejsze/najciekawsze/najbardziej teatralne dzieła nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na spektakl „Afrykańska przygoda”* w Teatrze Miniatura oraz książeczką „W dżungli”, pierwszą z serii „Mały teatr”* Wydawnictwa Ene Due Rabe.
Zdjęcia i filmiki prześlijcie na adres: agnieszka.kochanowska@teatrminiatura.pl* „Afrykańska przygoda” to spektakl przygotowany specjalnie dla naj-najów, czyli najmłodszych widzów teatralnych, w wieku od 1 do 4 lat. Jacuś we śnie przenosi się na Czarny Ląd. Spotyka tam żyrafę, małpy, słonia, z którymi przeżywa wspaniałe przygody. Zaprojektowana na kształt pokoju dziecinnego przestrzeń teatralna umożliwia najmłodszym swobodny odbiór przedstawienia. Maluszki nie siedzą w tradycyjnych fotelach, lecz na rozsypanych na miękkiej wykładzinie poduszkach. Łagodna kolorystyka scenografii oraz urokliwa muzyka oparta na rytmach afrykańskich z elementami dziecięcej kołysanki dopełniają ten pełen ciepła i spokoju spektakl dla milusińskich.

*Mały teatr to seria kolorowych, interaktywnych książek dla najmłodszych dzieci, mająca pobudzić ich wyobraźnię i zachęcić do zabawy w odgrywanie różnych postaci. Premiera pierwszej części: „W dżungli” już 14 października!

Więcej informacji:
www.teatrminiatura.pl | www.facebook.com/teatrminiatura
www.eneduerabe.eu


REGULAMIN
1. Organizatorami konkursu są: Miejski Teatr Miniatura, ul. Grunwaldzka 16, 80-236 Gdańsk, NIP 584 035 71 49 oraz Wydawnictwo Ene Due Rabe, ul. Grota Roweckiego 6/6, 80-108 Gdańsk, NIP 583 301 92 79.

2. Konkurs rozpoczyna się 28 września 2012, a kończy się 12 października 2012. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 października 2012, w dniu premiery pierwszej części z serii „Mały teatr” – „W dżungli” Wydawnictwa Ene Due Rabe.

3. Prace oceni jury w składzie: Agnieszka Kochanowska, Ewa Dudek-Kuźmicka, Tomasz Kuźmicki i Magdalena Zabłotna.

4. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia lub 2 filmy trwające do 2 minut. Bohaterami zdjęć mogą być dzieci do lat 4.

5. Zwycięskie zdjęcia i filmy zostaną opublikowane na stronach Miejskiego Teatru Miniatura i Wydawnictwa Ene Due Rabe na portalu społecznościowym Facebook.

6. Nagrody będzie można odebrać w siedzibie organizatora: Miejskim Teatrze Miniatura. W przypadku, gdy zwycięzca nie będzie mieszkańcem Trójmiasta, nagroda zostanie wysłana przez organizatora konkursu na jego koszt. Nagroda przepada w sytuacji podania przez uczestnika błędnych danych.

7. Wysyłamy nagrody tylko na terenie Polski.

8. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów konkursu należy przesyłać w ciągu 14 dni od dnia stwierdzenia nieprawidłowości na adres organizatora. Reklamacje zgłoszone po tym terminie nie będą przez organizatora rozpatrywane.

9. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża tym samym zgodę na jego zasady oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych organizatora, a także na ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.

10. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Ene-Due-Rabe-logo.jpg

Galeria
×