PL EN

STREFA ZDARZEŃ

W grudniu rusza projekt PODRZUĆ NAM RODZICA!

Niestety z powodu odwołania prezentacji spektaklu CAFE PANIKA projekt ruszy dopiero w drugiej połowie stycznia wraz z pokazami spektaklu BETON na podstawie książki Moniki Milewskiej LATAWIEC Z BETONU. 

-------

Mamy nową propozycję dla rodziców, którzy nie mogą się wybrać do teatru ze względu na opiekę na swoimi dziećmi. W piątki dorosłych zapraszamy na spektakl, a dzieci na kreatywne warsztaty prowadzone przez pedagog teatru Monikę Tomczyk. Udział w warsztatach w cenie biletu dla dorosłego.

Oferta dotyczy spektakli dla dorosłych widzów granych w cyklu Piątki dla dorosłych i będzie aktualna od grudnia. Zaczynamy od spektaklu „Café Panika” – imponującej scenograficznie adaptacji opowiadań Rolanda Topora, pisarza i grafika znanego z surrealistycznego klimatu swoich dzieł. Przewodnikami po stworzonym przez niego świecie są barowi gawędziarze, psy i kierowcy taksówek. Prowadzą nas przez swoisty wehikuł czasu, bo okazuje się, że Paryż z ubiegłego wieku dzieli swoje bolączki i nadzieje ze współczesnym Gdańskiem, Warszawą czy Krakowem.

Spektakle odbędą się 3 i 10 grudnia o godz. 19.00.

Podczas gdy dorośli będą oglądali spektakl, dzieci wezmą udział w specjalnym autorskim warsztacie inspirowanym formą przedstawienia.

Bilety na spektakl dostępne TUTAJ.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny z biletem dla dorosłego. Zapisać można się w kasie teatru, telefonicznie pod numerami 601 628 377 oraz 58 341 94 83 lub mailowo bilety@teatrminiatura.pl, podając informacje o tytule i dacie spektaklu, imieniu i nazwisku dziecka oraz jego wieku. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kasa jest otwarta od wtorku do piątku w godzinach 9.00‒15.00 lub do wieczornego spektaklu, a w sobotę i niedzielę na godzinę przed każdym spektaklem.

 

Gallery