PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Casting do roli Kasieńki dla dziewcząt w wieku od 12 do 14 lat

Poszukujemy dziewczyny w wieku od 12 do 14 lat do roli Kasieńki w spektaklu „Kasieńka” Sary Crossan w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz.

Rola będzie polegała na nagraniu głosu narratorki będącego stałym elementem przedstawienia. Premiera spektaklu odbędzie się 26 marca 2017 roku. Spektakl będzie regularnie prezentowany w ramach repertuaru Teatru Miniatura.

Casting będzie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym etapie uczestniczki do 17 lutego przesyłają na adres miniatura@teatrminiatura.pl link do krótkiego filmu z fragmentem monologu nagranego zgodnie z instrukcjami zawartymi w załączniku do karty zgłoszenia. Od 20 do 24 lutego odbędą się spotkania z wybranymi kandydatkami w siedzibie naszego teatru przy al. Grunwaldzkiej 16 w Gdańsku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia na adres Miejski Teatr Miniatura, al. Grunwaldzka 16, 80-236 Gdańsk. Linki do filmów prosimy przesyłać na adres mailowy miniatura@teatrminiatura.pl wraz z podstawowymi informacjami o sobie (imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, telefon). Kartę zgłoszenia oraz załącznik z instrukcjami do zadania castingowego z pierwszego etapu można pobrać w wersji elektronicznej poniżej.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres miniatura@teatrminiatura.pl lub emilia.orzechowska@teatrminiatura.pl, tel. 885 790 623.

 

ogloszenie_casting_kasienka500px.jpg

Files