PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Koncert BREL/MŁYNARSKI

Wszystkich miłośników twórczości belgijskiego barda, kompozytora i aktora Jacquesa Brela zapraszamy na koncert jego utworów w tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego, który odbędzie się w środę, 30 listopada o 19.00 na Dużej Scenie Miniatury. Koncert wyreżyserował Piotr Kosewski, znany w Trójmieście z pełnych humoru spektakli muzycznych w twórczy sposób reinterpretujących znane programy Kabaretu Starszych Panów Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Kosewski jest również finalistą Konkursu na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej". 

Podczas koncertu będzie można posłuchać piosenek Brela w jego wykonaniu oraz innych młodych trójmiejskich wokalistów: Karoliny Arczewskiej, Marty Burdynowicz, Pauliny Wojtowicz, Dawida Pelowskiego i Pawła Pochyluka. Będzie im towarzyszył zespół muzyczny w składzie Anna Rocławska-Musiałczyk, Tomasz Chyła, Arkadiusz Czernysz, Tomasz Koper, Krzysztof Słomkowski.

Bilety w cenie 35 zł (parter) i 25 zł (balkon) można nabyć w kasie Teatru Miniatura. Informacja i rezerwacja: 58 341 94 83 lub 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl.

 

kosewski_500px.jpg

Piotr Kosewski, autor scenariusza, reżyser koncertu i wykonawca

 

brel_plakat500px.jpg