PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Pomagaj dzieciom z Miniaturą

Od 23 października do 19 grudnia podczas naszych weekendowych prezentacji będzie okazja do wsparcia działalności Hospicjum Pomorze Dzieciom. W foyer teatru stanie stoisko charytatywne z cegiełkami z postaci aniołków. 

Hospicjum Pomorze Dzieciom powstało, aby śmiertelnie chorym dzieciom i ich rodzinom zapewnić bezpieczny pobyt w rodzinnym domu w ostatnim okresie życia dziecka. Zapewnia całodobową, kompleksową opiekę medyczną, a także udziela wsparcia psychologicznego i socjalnego całej rodzinie, którą stara się wspierać również w okresie żałoby. Podopieczni Hospicjum przebywają w swoich domach razem z bliskimi, a pracownicy Hospicjum dojeżdżają do nich, często pokonując bardzo odległe trasy. Działają w promieniu ponad 100 km od Gdańska.

Główną zasadą działalności Hospicjum Pomorze Dzieciom jest motto: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni”, dni, których zwykle pozostało niewiele, ale dzięki naszym wspólnym działaniom na pierwszym planie jest miłość, czułość, bliskość i rodzina.

Fundacja Pomorze Dzieciom
al. Hallera 140
80-416 Gdańsk

fundacja@pomorzedzieciom.pl,

tel. 58 345 37 05

KRS 0000523966

Datki można też przekazać tutaj www.bąbel.pomorzedzieciom.pl

 

akcja_charytatywnna_plakat_560px.jpg