PL EN

STREFA ZDARZEŃ

ImproLala | improwizowany teatr lalek dla dzieci

Już w lutym zapraszamy na pierwsze spotkania z improwizowanym teatrem lalek dla dzieci "ImproLala". Nowy cykl bajek improwizowanych z udziałem aktorów Miniatury to kontynuacja bardzo popularnego cyklu "ImproBai". "ImproLala" powstaje pod opieką Wojciecha Tremiszewskiego, doświadczonego improwizatora z Teatru Improwizacji Peleton, lidera nieistniejącej już, ale jakże słynnej grupy W Gorącej Wodzie Kompani, publiczności w całej Polsce znanego również z niezapomnianej roli Warrena Johnsona w serialu improwizowanym „Spadkobiercy” emitowanym w Polsacie.

W naszych "ImproLalach" nie ma napisanego scenariusza. Są w całości wymyślone na oczach widzów, a więc za każdym razem zupełnie inne i wyjątkowe! To wspaniała, spontaniczna zabawa, która rozwija kreatywność i fantazję dzieci.

Na początku mali widzowie wymyślają postaci, następnie aktorzy-improwizatorzy przejmują inicjatywę i improwizują ich przygody z wykorzystaniem lalek teatralnych. Później, w trakcie spektaklu, aktorzy jeszcze wielokrotnie proszą dzieci o pomoc – o poradę, zagranie kogoś, zbudowanie z siebie wehikułu itd. W naszej "ImproLali" tylko jedno jest pewne – wszystko dobrze się kończy :)

 

Bilety w cenie 16 zł od osoby można nabyć w kasie teatru Miniatura, al. Grunwaldzka 16 w Gdańsku-Wrzeszczu. Informacja i rezerwacja: 58 341 94 83 lub +48 601 628 377, bilety@teatrminiatura.pl