PL EN

STREFA ZDARZEŃ

Nasz pokój gościnny | rodzinne warsztaty plastyczne

29 listopada o 12.30 zapraszamy na rodzinne warsztaty plastyczne organizowane wspólnie z Urzędem Miasta Gdańska w ramach Dni Mniejszości Narodowych Biografie Gdańskie, wydarzenia nawiązującego do historycznych tradycji wielokulturowego Gdańska.

Warsztaty poprowadzi Maja Kanabaj, kierowniczka Pracowni Plastycznej Teatru Miniatura wraz ze współpracownikami Bogusławą Biliczak-Krywald i Sebastianem Żbikowskim. Podczas warsztatów uczestnicy urządzą specjalnie przygotowane makiety swojego pokoju gościnnego. Pokój gościnny to najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszych mieszkaniach, będące w pewien sposób naszą wizytówką. Uczestnicy zastanowią się, jakie przedmioty, kolory, faktury są ważne dla nich osobiście, ale także jako reprezentantów konkretnej narodowości czy kultury. Przy okazji poznają też podstawowe zasady projektowania wnętrz.


Zapisy: 58 341 94 83 lub +48 601 628 377 lub bilety@teatrminiatura.pl. 
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona (50 osób). Dla rodziców i opiekunów z dziećmi od lat 5.


Maja Kanabaj
Absolwentka architektury i urbanistyki Politechniki Gdańskiej, laureatka nagrody im. prof. R. Szczęsnego za najlepszą pracę dyplomową na Politechnice Gdańskiej w zakresie nowoczesnych technologii. Od 2004 roku pracuje w Miejskim Teatrze Miniatura w Pracowni Plastycznej. Wielokrotnie realizowała projekty oprawy scenicznej do wydarzeń w Miniaturze, m.in. do benefisów aktorskich czy cyklu „Emocje od Z do A”. W 2013 roku debiutowała jako scenografka przy spektaklu „Poobiednie igraszki” w reż. Jacka Gierczaka. Regularnie prowadzi warsztaty plastyczne.

 

 

 bg-374x200.jpg